M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

V současné době je o nemovitosti vysoký zájem a poptávka výrazně převyšuje nabídku. Naším cílem je zprostředkovat prodej nemovitosti pro prodávajícího co nejvýhodněji, a především za co nejvyšší cenu, a zároveň nabídnout rovnocennou příležitost všem zájemcům o koupi nemovitosti, a proto jsme vytvořili vlastní aukční portál. Zájemci zde mohou v reálném čase a stanoveném termínu licitovat o ceně nemovitosti. Díky aukci je každý příhoz tzv. online a tím je zachována maximální transparentnost pro všechny zúčastněné. Do aukce se mohou přihlásit všichni zájemci, kteří absolvovali prohlídku dané nemovitosti a mají o nemovitost zájem. Přihlášení probíhá pomocí jedinečného SMS kódu vygenerovaného bezprostředně před zahájením aukce. Zajímavostí je, že i prodávající může sledovat rostoucí cenu své nemovitosti. 

Určit reálnou tržní cenu za prodej nemovitosti dokáže pouze trh sám, protože pouze zájem kupujících nastavuje skutečnou hodnotu nemovitosti. Portál M & M aukce je další z mnoha důvodů proč zvolit společnost M & M reality jako nejlepšího partnera pro prodej nemovitosti.

Články

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články