Chtěla bych poděkovat této sympatické dámě za profesionální a velice vstřícný přístup při pronájmu mého bytu. Perfektně a samostatně zajistí celý proces od A do Z. Na paní Slabejovou se opakovaně s důvěrou obracím a jejích služeb si velmi vážím.
Vážená paní Slabejová, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za profesionální přístup při celém procesu prodeje našeho bytu a parkovacího stání, a to jak při samotných prohlídkách, tak při následném zpracování smluvní dokumentace. Velice si vážím Vaší ochoty a vstřícnosti. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv problémů. Ráda Vás všem doporučím a pokud budu v budoucnu potřebovat pomoc s prodejem nebo nákupem nemovitosti, s důvěrou se na Vás opět obrátím.
Moc děkujeme za vstřícnost, milý přístup a okamžité a profesionální řešení nalezených problémů na objektu. Moc díky slečně Slabejové za kompletní servis při koupi. Určitě budeme doporučovat.
U slečny Slabejové jsem byl s jejím profesionálním přístupem nadmíru spokojený. Má příjemné vystupovaní a celou dobu byla aktivní, kreativní a iniciativní. Moc děkuji a těším se na další spolupráci.
Slečna Slabejová byla velmi profesionální a jsem s jejími službami nadmíru spokojen.
Velice děkujeme za vstřícné a milé jednání. Byli jsme velice spokojeni a slečnu Slabejovou můžeme jen doporučit.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení